flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Виклик до суду через SMS

Виклик до суду через SMS

Сьогодні більшість із нас уже не уявляє своє життя без мобільного зв’язку. Кожного дня ми отримуємо SMS-ки від рідних та друзів. Судова система також не відстає від технічного прогресу та досить доречною ідеєю стала послуга надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

Така послуга є зручною, доступною та значно економить Ваш час.

В чому полягає процедура?

Судові повістки про виклик до суду надсилаються судом учаснику судового процесу (кримінального провадження) у вигляді SMS-повідомлення на його мобільний телефон.

Як скористуватись даною послугою?

Учасник судового процесу (кримінального провадження) подає до суду заявку про намір отримувати судові повістки в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення у відповідній справі.

Таку заявку Ви може оформити безпосередньо в суді або знайти її на сайті Зарічного районного суду м. Суми в розділі «Громадянам». Зразок Вам необхідно заповнити та розом із документами подати до загальної канцелярії.

Як здійснюється відправка SMS - повістки?

Судова повістка в електронному вигляді буде надіслана на Ваш номер мобільного телефону, вказаний у заявці.

Формування тексту судової повістки, її облік та відправка у вигляді SMS-повідомлення здійснюється в автоматизованій системі документообігу суду.

Надсилання SMS-повідомлень – це економія часу та коштів як для суду, так і для людей, і тому така послуга є чудовою альтернативою «звичайним» повісткам про виклик до суду.

Отримати таку повістку ви зможете навіть знаходячись в іншому місті у відрядженні чи відпустці.

Отже звертаючись до суду економте свій час та не забувайте заповнити заявку на отримання судової повістки в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення.