Задати питання
flag Судова влада України

До суду завітали школярі!

28 листопада 2017, 17:54

28 листопада 2017 року до Зарічного районного суду м. Суми завітали учні 9-10 класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Привітала учнів у приміщенні Зарічного районного суду м. Суми голова суду Ганна Шелєхова та розповіла про особливості його роботи, про навантаження суддів, специфіку роботи судді і працівників апарату. Окремо зупинилася на питанні кримінальної відповідальності неповнолітніх та навела конкретні приклади на справах, які розглядалися у Зарічному районному суді м. Суми. 

Цікавим було для учнів оглянути зал судового засідання із кліткою з органічного скла для тримання обвинувачених та підозрюваних.

Ганна Шелєхова наголосила, що робота юриста дуже цікава, але вимагає щоденного навчання та постійного підвищення власного рівня кваліфікації. А тому вона закликала студентів відповідально ставитися до навчання, аби в майбутньому бути професіоналом високого рівня.

Прес-секретар Наталія Горкуша розповіла про офіційну сторінку Зарічного районного суду м. Суми на порталі «Судова влада» та сторінки суду в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. Розповіла про можливість проведення судових засідань у режимі відеоконференції та направлення судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

А на звершення учні мали змогу переглянути один фільм із циклу передач «Про суд».

Сподіваємось, що гості заходу отримали корисну для них інформацію про почесну, у той же час, напружену та відповідальну діяльність суддів та працівників апарату суду. Подібні заходи є досить корисними для виховання молодого покоління, висвітлюють роботу суду та спонукають молодь до вивчення права, набуття знань з юридичних питань, які знадобляться в майбутньому.

Ми переконані, що подібні заходи допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури учнівської молоді.

Школярі, залишаючи стіни будівлі правосуддя, подякували за цікаву лекцію!