Задати питання
flag Судова влада України

Щодо розгляду кримінального провадження за фактом вибуху в будинку по проспекту М. Лушпи (із відеосюжетом)

09 січня 2018, 15:19

05 січня 2018 року, у зв’язку із закінченням відведеного процесуального часу, відкладено розгляд кримінального провадження стосовно громадянина Л., який обвинувачується у вчиненні вибуху в будинку по проспекту М. Лушпи (ч. 2 ст. 194 КК України).

Наступне судове засідання відбудеться 30 січня 2018 року, о 13 год. 20 хв.

Головуючий суддя - Шершак М.І.

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за номером 591/3456/17.

Інформаційно: подія сталася 09 січня 2017 року близько 08 год. 30 хв. за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи. Громадянин Л. обвинувачується в тому, що в квартирі, яка належить його матері, від’єднав в кухні шланг газової плити від труби газопостачання та відкрив газовий кран. Так забезпечив надходження природного газу до приміщень квартири та будинку.

Дочекавшись поки за газ заповнив приміщення квартири громадянин Л. умисно підпалив газоповітряну суміш, яка утворилась, що призвело до її загоряння та вибуху.

У результаті вибуху пошкоджено та знищено внутрішню частину квартири матері обвинуваченого Л., сусідню квартиру та під’їзд будинку.

Відеосюжет можна переглянути на телеканалі UA:Суми за посиланням: http://tv.sumy.ua/poterpila-vid-vybuhu-na-m-lushpy-52-u-sudi-vymagaye-50-tysyach-gryven-kompensatsiyi/.