flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звернення до відвідувачів сайту

Шановні відвідувачі сайту !

Зарічний районний суд м. Суми вже більше 40 років з честю здійснює правосуддя в регіоні.

Колектив суду - це фахівці, які віддають знання й досвід нелегкій і надзвичайно вагомій місії захисту конституційних прав і свобод людини, утвердження принципу верховенства права та справедливості. Тому для мене велика честь працювати суддею і очолювати цей колектив.

Пріоритетом роботи на посаді голови суду я ставлю зміцнення авторитету судової влади та довіри до суду. Успіх у досягненні цієї мети я бачу в щоденній чесній і сумлінній роботі, у повазі до закону зі свого боку і з боку підлеглих, втіленні європейських стандартів у здійсненні правосуддя, у вихованні правової культури юристів та громадян.

Робота веб-сторінки Зарічного районного суду м. Суми спрямована на відкрите, доступне і своєчасне інформування його користувачів про діяльність нашого суду.

На сторінках сайту можна знайти інформацію: про суд, його історію та сучасність, відомості про керівництво суду, графік прийому громадян реквізити для оплати судового збору, штрафів, застави; порядок звернення до суду, зразки найбільш поширених заяв (про видачу рішень суду, ознайомлення з матеріалами справи та ін); зразки позовних заяв та заяв про видачу судових наказів (про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати); порядок оскарження рішень суду; інформацію про розподіл між суддями справ, що надійшли; інформацію про справи, призначені суддями до слухання; інформацію про справи, спрямовані до апеляційної інстанції; інформацію про порядок доступу до публічної інформації та багато іншої корисної інформації, яка постійно оновлюється і доповнюється.

 Голова Зарічного районного суду м. Суми                              Г.В. Шелєхова