flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інструкція про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом в.о. керівника апарату

Зарічного районного суду м.Суми

«03» вересня 2012 року №34-К

 

І Н С Т Р У К Ц І Я

про порядок відшкодування фактичних витрат

на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

  1. Ця Інструкція визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».
  2. Інформація на запит, що не перевищує за обсягом 10 сторінок, надається безкоштовно.
  3. Відшкодування фактичних витрат запитувачами інформації здійснюється у разі виготовлення більш як 10 сторінок копій документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до наданого рахунку.
  4. Розрахунок витрат на копіювання та друк документів покладається на працівника суду відповідального за розгляд запиту.
  5. Розмір вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, вираховується з урахуванням розміру і мінімальної заробітної плати на дату направлення запитувачу інформації повідомлення про розмір вартості витрат та відповідно до складових фактичних витрат, які враховуються для встановлення розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
  6. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами, зазначеними в додатку 1.
  7. У випадках, коли запитувана інформація міститься в документах обсягом більш як 10 сторінок, відповідальний працівник суду, не пізніше п’яти робочих днів (а у випадку продовження строку розгляду запиту, не пізніше 20 робочих днів) з дня надходження до Зарічного районного суду м.Суми запиту повідомляє про це заявника із зазначенням вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку сплати цих витрат.
  8. Надіслання копій документів за запитом здійснюється після підтвердження оплати вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, шляхом надіслання до суду оригіналу розрахункового документа.
  9. Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів:

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї
сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної
заробітної плати

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

 

Додаток №1

до Інструкції про порядок відшкодування

фактичних витрат на копіювання або друк

  документів, які надаються запитувачам інформації 
  

Реквізити

для сплати відшкодування фактичних витрат на

копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

 

Одержувач: ТУ ДСА України в Сумській області

Код: 26270240

Назва банку: ГУ ДКСУ у Сумській області

МФО 837013

р/р 31257272210526