flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інструкція про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом керівника апарату

Зарічного районного суду м. Суми

«16» жовтня 2020 року №352-к/од

 

І Н С Т Р У К Ц І Я

про порядок відшкодування фактичних витрат

на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

  1. Ця Інструкція визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» з наступними змінами.
  2. Інформація на запит, що не перевищує за обсягом 10 сторінок, надається безкоштовно.
  3. Відшкодування фактичних витрат запитувачами інформації здійснюється у разі виготовлення більш як 10 сторінок копій документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до наданого рахунку.
  4. Розрахунок витрат на копіювання та друк документів покладається на відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області, який здійснюється на запит працівника апарату суду (усний чи письмовий), відповідального за розгляд запиту.
  5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку).
  6. У випадках, коли запитувана інформація міститься в документах обсягом більш як 10 сторінок, відповідальний працівник суду, не пізніше п’яти робочих днів (а у випадку продовження строку розгляду запиту, не пізніше 20 робочих днів) з дня надходження до Зарічного районного суду м. Суми запиту повідомляє про це заявника з наданням рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів.
  7. Надіслання копій документів за запитом здійснюється після підтвердження оплати вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, шляхом надіслання, пред’явлення до суду розрахункового документа.
  8. Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів:

 

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

від 0,3 до 0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

не більше ніж 0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки