flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До Вашої уваги пропонуємо переглянути черговий відеоролик, підготовлений працівниками апарату суду.  У вказаному відео ми розповідаємо про протидію домашнього насильства та куди звертатися за допомогою.

До Вашої уваги пропонуємо переглянути черговий відеоролик, підготовлений працівниками апарату суду.  У вказаному відео ми розповідаємо Вам про строки набрання законної сили судових рішень під час карантину.

Бажаємо гарного перегляду та маємо надію, що наші відеоролики будуть корисними для Вас!

Строки набрання законної сили рішень під час карантину

Коли ухвалюються заочні рішення суду та як їх оскаржити. На ці та інші питання Ви можете знайти відповіді, переглянувши відеоролик, підготовлений працівниками апарату Зарічного районного суду м. Суми

https://www.youtube.com/watch?v=qKubFrnAwLo&feature=youtu.be

На жаль, для українського суспільства проблема домашнього насильства все ще залишається актуальною. Під час карантину ймовірність цього явища значно зросла.
Дане відео нагадує, як діяти та куди звертатися по допомогу у разі випадку домашнього насильства.

Про роботу суду в період карантину розповідають працівники апарату суду

Як отримати копію судового рішення. Розповідаємо...

 

Тож хто він такий український присяжний? Розповідають суддя-спікер Зарічного районного суду м. Суми Ганна Шелєхова та працівники апарату суду.

Переглянувши відео, Ви знайдете відповіді на багато питань:

  • хто такі присяжні;
  • які вони мають права та обов’язки;
  • як вони залучаються до розгляду цивільних та кримінальних справ.

Як стати судовим журналістом? Що таке суд та яка процедура судочинства? Як відбувається розгляд справ? Що потрібно знати журналісту, який отримав редакційне завдання висвітлювати процес? Про це та інше студентам кафедри журналістики розповідали голова Зарічного районного суду м. Суми Ганна Шелєхова та керівник апарату суду Алла Шевченко.

 

Думаєш, що суд – це паперова бюрократія, черги та години чекання. Ми переконаємо тебе у протилежному! Суд сьогодні – це зручно та сучасно.

Пропонуємо переглянути відео, яке створено за ініціативи та активної участі Зарічного районного суду м. Суми разом із Сумською платформою реформ.

Маємо надію, що мультик буде зрозумілим і дітлахам, і їх батькам. Ви дізнаєтеся про актуальні інструменти, довідники та реєстри, що значно зекономлять ваш час, допоможуть уникнути зайвих черг та підготуватися до візиту в суд. 

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.

Це  ще один привід нагадати про актуальність проблеми та черговий раз поінформувати населення про можливі ризики та про надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми.

Працівники суду також не стали осторонь цього питання та зняли соціальний відеоролик на дану тематику.

Ганна Шелєхова у програмі "Тема дня", на телеканалі UA:Суми, розповіла про суд присяжних. Як стати присяжним та куди потрібно звертатися, які справи розглядаються за їх участю та яка статистика розгляду справ за участю присяжних.

Порядок виїзду неповнолітньої дитини за кордон жваво обговорювали на черговій зустрічі в рамках проекту «Вас чекають в суді»

 
З 01 січня 2019 року підсистема Електронний суд працює в тестовому режимі.
 
 
Відеодайджест судової влади України. Випуск перший

ІІІ загальнонаціональний Форум "Незалежні суди і вільні ЗМІ: висвітлення кримінальних процесів"

Фільм "Життя справи в суді"

 

Цикл передач "Про суд"

 

Відеозапис зустрічі із журналістами у Зарічному районному суді м. Суми 16 червня 2017 року.

Відеозапис виступу керівника апарату під час проведення круглого столу "Створення позитивного іміджу суду: формування спільного бачення" 24 жовтня 2017 року.

 

 

02 грудня 2017 року у Зарічному районному суді м. Суми вперше було проведено гру-квест «Захисти свої права в суді», учасниками якої стали студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Семінар із права для школярів влаштували у Сумах

 

Відео про суди м. Суми

 

11 травня 2018 року в Зарічному районному суді м. Суми спільно з Громадською організацією «Бюро правничих комунікацій» проведено правову квест-гру «Захисти свої права у суді».

«Уроки справедливості» в міських школах. Відеозвіт.

Зарічний районний суд м. Суми приєднався до Всеукраїнської акції «Урок справедливості»! З нагоди професійного свята – Дня юриста та за ініціативи Асоціація розвитку суддівського самоврядування України 8, 9 та 12 жовтня для школярів міських шкіл № 4 та № 30 проведено 6 «Уроків справедливості».

Відеозвіт можна переглянути на нашому Youtube каналі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=gO1v7wqLdX4&feature=youtu.be

З 1 січня 2019 року підсистема «Електронний суд» функціонує в тестовому режимі.

Відеосюжет на телеканалі UA:Суми за посиланням: https://tv.sumy.ua/u-sumah-testuyut-systemu-elektronnyj-sud/.