flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Стартує анонімне онлайн опитування. Оцініть якість нашої роботи

21 травня 2021, 13:29

Пропонуємо Вам взяти участь в опитуванні щодо задоволеності якістю функціонування судів.

Опитування проводимо з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судами. Отримана інформація буде використана для розробки ефективних рекомендацій щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня громадської довіри до судів.

Для участі в опитуванні перейдіть за посиланням та заповніть анкету https://bit.ly/2SZk0Im

Це опитування проводиться в режимі онлайн, будь-хто з учасників судових проваджень може взяти в ньому участь. Інформація, яка збирається, є цілком анонімною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Від Вашої щирості та відповідального ставлення до опитування залежить якість та повнота інформації, на підставі якої буде отримана загальна картина якості роботи суду.

Заповнення цієї анкети опитування може зайняти від 20 до 30 хвилин Вашого часу. Якщо Вам складно заповнити цю онлайн анкету, але Ви бажаєте надати оцінку суду, в якому Ви є (чи були) учасником (учасницею) судових проваджень, Ви можете зателефонувати за номерами: +380954368983; +380972349661 та відповісти на питання анкети в телефонному режимі.

В будь-якому запитанні цієї анкети у Вас буде можливість не відповідати, для цього необхідно вибрати опцію «Немає відповіді».

Ця форма електронного опитування збирає адреси електронної пошти. Це відбувається для того, щоб Ви відразу могли отримати унікальне посилання на Ваші відповіді, переглянути їх, та відкоригувати, якщо це необхідно. Посилання та Ваші відповіді будуть доступні для вашого огляду та можливого коригування упродовж 7 (семи) календарних днів після заповнення анкети.  Ваша електронна адреса жодним чином не буде нами використана з будь-якою іншою метою, крім цього опитування.

Вдячні за співпрацю! Ваша думка є дуже важливою для нас!

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».