flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо розгляду справи стосовно учительки, яку обвинувачують у неналежному виконанні обов’язків при організації поїздки дітей за кордон

30 вересня 2020, 16:28

О 09 год. 30 хв. 26 жовтня 2020 року  відбудеться наступне судове засідання у  справі стосовно учительки, яка організовувала поїздку дітей за кордон, під час якої загинув 12-річний хлопчик. Жінку обвинувачено у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило смерть неповнолітнього (ч. 2 ст. 137 КК України).

Адвокат обвинуваченої надіслав до суду заяву, в якій просив відкласти розгляд справи у зв’язку із вчиненням нотаріальних дій в іншій області.

Нагадуємо, аварія сталась 13 травня 2018 року близько 7 години ранку в Брестській області (Білорусь). Одна з автівок, в якій їхали сумські школярі, в’їхала у навантажувач, що рухався у попутному напрямку. Хлопчик 12 років загинув від отриманих травм.

Головуючий суддя – Янголь  Є.В. 

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 591/3145/19.