flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд розглядає справу за обвинуваченням директора одного з комунальних підприємств міста у службовій недбалості та прийнятті пропозиції коштів у сумі 30 тисяч доларів

28 вересня 2021, 11:43

20 жовтня 2021 року о 15 год. 00 хв. відбудеться наступне судове засідання у справі стосовно директора одного з комунальних підприємств Сумської міської ради, який також є депутатом Сумської міської ради. Сьогодні в судовому засіданні судом визначено порядок та обсяг дослідження доказів: дослідження письмових доказів, допит свідків, допит обвинуваченого.

Чоловік обвинувачується в неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило збитки підприємству в розмірі майже 177 тис. грн (ч.1 ст. 367 КК України). За матеріалами справи у другому кварталі 2018 року ним, як директором комунального підприємства, не проконтрольовано сплату нарахованої рентної плати за спеціальне використання води від підприємств ЖКГ та за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Це потягло нарахування штрафних санкції, які є збитками підприємства.

Також чоловіка обвинувачено у зловживанні впливом (ч.2 ст. 369-2 КК України). За матеріалами справи у вересні 2020 року чоловік, який також є депутат Сумської міської ради, приймав пропозиції від приватних підприємців неправомірної вигоди в сумі 30 тис. доларів США за позитивне голосування на черговій сесії за надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж декількох земельних ділянок у м. Суми.

Головуючий суддя Сорока М.Р. 

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 592/10742/21.