flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шукаєте роботу? У суді наявні вакантні посади

25 жовтня 2023, 10:47

В Зарічному районному суді м. Суми наявні вакантні посади секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу та судової статистики.

 

Якщо ти юрист та шукаєш роботу, цілеспрямований, відповідальний та наполегливий – запрошуємо в нашу команду!

 

Робота цікава, різноманітна, з можливістю кар’єрного росту! Це постійний розвиток, підвищення власної компетенції,  вивчення чогось нового та робота над собою. Тож сумно вам точно не буде, а ще ви отримаєте неоціненний досвід для подальшої успішної кар’єри.

Основні обов’язки на посаді - це здійснення судових викликів та повідомлень в справах, які знаходяться в провадженні судді; забезпечення фіксування судового засідання технічними засобами та в режимі відеоконференції; ведення журналу/протоколу судових засідань; сканування документів та матеріалів судових справ та забезпечення їх експортування до автоматизованої системи документообігу суду.

Важливо! У період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби без конкурсного відбору та без документу про підтвердження рівня володіння державною мовою!

Направляйте на нашу електронну пошту inbox@zr.su.court.gov.ua заповнену особову картку та резюме встановленого зразка, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи.

З кандидатами буде проведено співбесіду.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел: 60-07-94 – Луценко Катерина.