flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суддя взяв участь у тренінгу для адвокатів

28 листопада 2023, 10:17

24 листопада 2023 року суддя Зарічного районного суду м. Суми Євгеній Янголь взяв участь як доповідач у тренінгу для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Тема тренінгу вкрай актуальна та важлива на сьогодні: «Війна рф проти України. Мобілізація, призов. Встановлення фактів загибелі військових. Виплати та їх види. Особливості військових кримінальних правопорушень в умовах війни».

У своєму виступі суддя Євгеній Янголь розглядав тему: «Кримінальні правопорушення проти встановленого порядку несення військової служби: поняття та особливості правозастосування в умовах воєнного стану.»

Суддя також розповів особливості кваліфікації та доказування у справах про непокору, невиконання наказу, опір начальнику, погрозу або насильництво щодо начальника, самовільне залишення частини, дезертирство.

Проведення таких тренінгів сприяє підвищенню рівня кваліфікації адвокатів та покращенню якості правового захисту в справах, пов'язаних із воєнними подіями.

Тренінг організовано Координаційним центром з надання правничої допомоги за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery –  Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.