Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
23 лютого 2016 року до суду надійшов обвинувальний акт відносно громадянина Н., який обвинувачується шахрайстві, кваліфікуючими ознаками є вчинене повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 190 КК України).
Шляхом автоматизованого розподілу кримінальне провадження передано на розгляд судді Капкіну О.Б.
Підготовче судове засідання відбудеться 25 лютого 2016 року о 10-00 год.
Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за №591/817/16-к (court.gov.ua/fair/).).
Інформаційно: обвинувачений та невстановлені особи (матеріали стосовно яких виділені в окреме кримінальне провадження) під виглядом працівників міліції телефонували випадково вибраному потерпілому та мотивуючи тим, що син знаходиться в міліції пропонували передавати визначеному ними суму грошових коштів довіреній особі і вже після цього сина випустять з міліції.