flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо причин несвоєчасного відкриття проваджень у справах (оновлено)

02 червня 2016, 16:54

Повідомляємо, що з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 з 04 квітня 2016 року  в Зарічному районному суді м. Суми був зруйнований сталий порядок своєчасного отримання судом інформації про реєстрацію фізичних осіб.

Запити суду, направлені до Центру з надання адміністративних послуг у м. Суми повертались без виконання з посиланням на відсутність технічної можливості для надання запитуваної нами інформації, тому суд, був позбавлений можливості у терміни, передбачені процесуальним законодавством, вирішувати питання відкриття провадження по справам.

Лише з  26 травня 2016 року  Центр з надання адміністративних послуг у м. Суми почав приймати до виконання запити суду.

Раніше повідомлялось   http://zr.su.court.gov.ua/sud1805/novini/267263/

Осторонь від вищезазначеного питання не залишилась і Рада Суддів України, яка  у відповідь на лист нашого суду звернулась до Сумського міського голови з проханням посприяти у вирішенні проблеми. З листом Ви можете ознаоймитись нижче: