Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
06 жовтня 2015 року суддею Зарічного районного суду м. Суми Сидоренко А.П. для учнів 9-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 проведено лекції на тему: загальне ознайомлення з Зарічним районним судом м. Суми, можливості відвідування судових засідань та суду, судовий контроль за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні, особливості відповідальності неповнолітніх, зміни до Конституції України в частині правосуддя та надано відповіді на запитання присутніх.
Цього ж дня керівником апарату Аллою Ковтун проведено екскурсію для учнів 8-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27. В ході бесіди керівник апарату розповіла про категорії справ, що розглядаються в суді та різницю між ними, кількість працівників суду та їх посади, нововведення в судовій системі.
Окрім того, учні були ознайомлені з веб-сторінкою Зарічного районного суду м. Суми на порталі «Судова влада», можливістю проведення судових засідань у режимі відеоконференції, можливістю відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді в рамках проекту «Електронний суд» та направлення повісток у вигляді SMS.
Учні в свою чергу, активно задавали питання з приводу діяльності суду та здійснення правосуддя.
Також всі присутні переглянули фільм «Життя справи в суді», в якому доступною мовою, на прикладі нашого суду, розповідається про всі стадії проходження справи в суді.