Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Суд – це не лише судді!

08 лютого 2018, 16:23

Сьогодні ми продовжуємо проект «Суд – це не лише судді!» та ближче познайомимо вас зі спеціалістами з інформаційних технологій. Це головний спеціаліст з ІТ Сергій Олександрович Звірко та Дмитро Олександрович Кудей.  

Обоє мають значний досвід роботи:

  • Сергій Звірко почав працювати в Зарічному районному суді м. Суми на посаді головного спеціаліста з ІТ у лютому 2008 року;
  • Дмитро Кудей на посаді провідного спеціаліста з ІТ працює з липня 2015 року.

Завдяки щоденній роботі хлопців уся техніка в суді працює «на відмінно»; оновлення програми «Д-3» проходять без проблем; без збоїв функціонує локальна комп’ютерна мережа та забезпечено надійний антивірусний захист локальної комп’ютерної мережі та серверів.

Крім того Дмитро Олександрович, у разі необхідності, завжди бере участь у судових засіданнях, що проводяться у режимі відеоконференцзв’язку у якості адміністратора системи та зареєструє вхідну електронну пошту. А Сергій Олександрович допоможе розібратися з використанням нового комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення, яке використовують судді та працівники апарату у своїй щоденній роботі.

За час роботи в Зарічному районному суду м. Суми вони зарекомендували себе як кваліфіковані та відповідальні працівники. До виконання своїх обов’язків ставляться сумлінно, закріплений обсяг роботи виконують своєчасно, повністю і якісно.