Задати питання
flag Судова влада України

Принципи комунікації: дні «відкритих дверей», квести та передачі на ТБ

06 березня 2018, 09:44

Про підсумки комунікаційної роботи Зарічного районного суду м. Суми у 2017 році читайте в останньому номері газети Закон і Бізнес (матеріал підготувала прес-секретар суду Наталія Горкуша).

Вже не перший рік колектив Зарічного районного суду м. Суми працює над створенням ефективної системи взаємодії суду із засобами масової інформації та громадськістю. Даний напрямок є одним із головних у нашій роботі.

Пріоритетними в цьому спрямуванні є популяризація роботи суду, взаємодія суду зі ЗМІ, проведення просвітницької роботи серед громадян міста, робота з кадрами з метою підвищення культури спілкування та якості обслуговування громадян. Зарічний районний суд м. Суми у своїй роботі в даному напрямку використовує такі інструменти комунікації як: зустрічі, лекції, бесіди, екскурсії, дні відкритих дверей, модельні судові засідання та правові квести для студентів.

З метою виявлення позитивних результатів, наявність успіхів чи навпаки недоліків і було проаналізовано комунікаційну діяльність суду у 2017 році. Про підсумки роботи суду в даному напрямку можете прочитати в газеті Закон і Бізнес (9 03.03 – 09.03.2018) за посиланням: http://zib.com.ua/ua/132103-principi_komunikacii_sudu_vidkriti_dveri_kvesti_ta_tb-pereda.html