flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Студенти знайомляться з роботою суду

16 травня 2018, 15:27

16 травня 2018 року студенти-правники Сумської філії ХНУВС завітали до Зарічного районного суду м. Суми для того, щоб познайомитись із роботою суду зсередини.

Зустріла гостей та привітала в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми прес-секретар суду Наталія Горкуша. Разом зі студентами відвідали архів суду, подивилися як зберігаються справи та отримали відповіді на питання, що їх цікавили: чому так багато справ наразі знаходиться в архіві; яка найдавніша справа; з якого року працює суд; чи можна отримати судове рішення зі справи, що розглянута більше 10 років тому; як знищуються справи, строк зберігання яких закінчився. В залі судового засідання разом зі студентами з’ясували де розміщуються прокурори, захисники, обвинувачені, свідки.    

Також студенти були присутні у судовому засіданні під час розгляду кримінального провадження відносно громадянина Х, який обвинувачується у вчиненні декількох кримінальних правопорушень: розбої (ч.3 ст.187 КК України), хуліганстві (ч.4 ст.296 КК України) та незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами (ч.1 ст.263 КК України). Справа слухалася колегіально, головуючий суддя Клімашевська Ірина Валентинівна, судді Малоьвана-Когер Вікторія Валентинівна, Сибільов Олексій Валерійович.

Усі студенти залишали стіни будівлі правосуддя із гарним настроєм та подякували за цікаву екскурсію та можливість відвідати судове засідання, що сприятиме закріпленню теоретичних знань, отриманих під час навчання.