flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Водіїв напідпитку притягнуто до адміністративної відповідальності

21 травня 2019, 10:28

Стаття 130 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції,

Так, з 8 по 15 травня 2019 року судом притягнуто 7-х водіїв до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП:

  • 6-х осіб – за ч.1 ст. 130 КУпАП. На кожного правопорушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік;
  • 1 особу – за ч.2 ст. 130 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 20 400 грн. На момент розгляду справи чоловік уже був позбавлений права керування транспортними засобами за попереднім судовим рішенням, тобто на теперішній час таке право у нього відсутнє.

Як наслідок, сукупний розмір штрафу, накладений на осіб, яких визнано винними у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.130 КУпАП, за період з 8 по 15 травня 2019 року складає 81 600 грн.