flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Новини суду: завжди оперативно та достовірно

20 травня 2020, 16:00

Сайт Зарічного районного суду м. Суми – офіційне джерело інформації. Тут Ви зможете переглянути новини та головні події суду: анонси резонансних справ та результати їх розгляду; заплановані зустрічі та дні відкритих дверей; переглянути телефонний довідник та розрахувати суму судового збору; дізнатися графік роботи та прийому громадян керівництвом суду.

В нагоді Вам стануть і зразки деяких позовних заяв та судових наказів, вимоги до позовної зави та поради про те, як підготуватися до візиту в суд, які права та обов’язки осіб, що беруть участь у справі, правила поведінки у судовому засіданні.  

Скориставшись розділом Путівник суду, можете навіть здійснити віртуальну подорож приміщенням: дізнатися де знаходиться відповідна канцелярія суду та хто з працівників є відповідальним за ту чи іншу ділянку роботи.

Доречі, наш сайт – це не єдине джерело офіційної інформації суду. В роботі ми активно використовуємо соціальні мережі Facebook та Іnstagram. Підписуйтесь на сторінки Зарічного районного суду м. Суми в соцмережах – і Ви завжди будьте в курсі актуальних подій та новинок законодавства.

Швидко та оперативно дізнаватися останні новини та події суду Ви також зможете з нашого каналу в Telegram https://t.me/zarichnyicourt

Долучайтеся та будьте в курсі найсвіжіших судових новин.