flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До 22 червня продовжено особливий режим роботи суду

22 травня 2020, 15:40

Загальнонаціональний карантин, хоч і з деяким послабленням, продовжено до 22 червня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 20 травня 2020 року.

Тому, шановні громадяни, ми закликаємо Вас не нехтувати правилами поведінки та певними обмеженнями, що встановлені на період карантину:

  • якщо у Вас є ознаки гострої респіраторної хвороби – утримайтеся від візиту до суду та не наражайте на небезпеку інших громадян;
  • в приміщенні суду дотримуйтеся безпечної соціальної дистанції (1,5 – 2 метри);
  • пам’ятайте про заборону перебування у приміщенні суду без маски чи респіратора;
  • на першому поверсі суду, біля посту охорони, Ви можете скористатися дезінфектором для рук;

І не забувайте, що звернутися до суду та отримати відповіді на запитання що Вас цікавлять, - можете навіть не виходячи з дому, використавши альтернативні шляхи звернення до суду:

  • підсистему Електронний суд, яка ще з 01 січня минулого року працює в тестовому режимі (зареєструватися можливо за посиланням https://id.court.gov.ua/);
  • електронну пошту inbox@zr.su.court.gov.ua;
  • пошту (суд знаходиться за адресою вул. Академічна, 13, м. Суми);
  • телефон (телефонний довідник суду є нашому сайті за посиланням https://bit.ly/38I3gYm);
  • чи навіть взяти участь у відеоконференції поза межами суду.

В тому числі з метою уникнення контактування осіб між собою на першому поверсі приміщення суду встановлено спеціальну скриньку, в якій відвідувачі можуть залишити позовні заяви, клопотання по справам, заяви та інші документи, що стосуються розгляду справ, які в подальшому будуть зареєстровані та опрацьовані.

Будьте мудрими - потурбуйтеся про своє здоров'я та рідних! І пам’ятайте, що безвідповідальність може призвести до вкрай негативних наслідків.

І не забувайте, що Для зручного користування ми зібрали в одному розділі усі публікації про роботу Зарічного районного суду м. Суми в період карантину, а також результати та статистику розгляду справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.  

Нагадуємо, що завдяки сервісу EasyCon Ви зможете потрапити на відеоприйом до керівництва суду онлайн, навіть перебуваючи вдома.