flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Стрілянина на Терезова: підозрюваним продовжено строк дії запобіжних заходів

06 березня 2020, 15:57

06 березня 2020 року суд задовільнив клопотання слідчого та продовжив строк тримання під вартою до 24 години 12 квітня 2020 року підозрюваному в замовленні подвійного вбивства (свого батька та сестри).

Мова йде про події, які сталися в липні 2019 року. В одному із торговельних центрів був здійснений закінчений замах на вбивство сумського бізнесмена та його доньки.

На думку слідчого судді стороною обвинувачення доведено наявність обґрунтованої підозри.

Доведеними слід вважати наявність ризиків, оскільки чоловік підозрюється у вчиненні умисного особливо тяжкого злочину, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, а тому він може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків та інших учасників судового провадження.

Сьогодні також суд задовільнив клопотання слідчого та продовжив строк застосування запобіжного заходу у вигляді поміщення до психіатричного закладу дівчині, яку підозрюють у вчиненні стрілянини по провулку Терезова в м. Суми. Строк дії ухвали - по 12 квітня 2020 року включно.

Слідчий суддя Мальована-Когер В.В.

Ухвали суду можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом п’яти днів.